Za uspešno mednarodno podjetje, ki razvija tehnologije in izdeluje inovativne izdelke na področju obdelave aluminija in plastike, iščemo natančne in zanesljive kandidate za delovno mesto “Knjigovodja m/ž”.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
– Direktna knjiženja v glavno knjigo;
– Skrb za pravilno knjiženje in vodenje knjig;
– Izvajanje plačilnega prometa;
– Priprava poročil in analiz poslovanja za notranje poročanje;
– Priprava poslovnih in drugih poročil za zunanje institucije (AJPES, FURS, BS…);
– Vsa ostala dela po navodilih vodje.

Pričakujemo:
– Izobrazbo VI. stopnje ekonomske smeri;
– Vsaj 3 leta ustreznih delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih;
– Napredno zanje MS Excel;
– Znanje angleškega jezika je prednost;
– Sposobnost delovanja v dinamičnem okolju, kjer je potrebna učinkovitost in prilagodljivost;
– Natančnost, zanesljivost, analitično razmišljanje, samostojnost in odgovornost pri delu.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
– Uvajanje pri delu in mentorstvo;
– Možnost izobraževanja;
– Skrb za promocijo zdravja na delovnem mestu (sadje v pisarni in podobno);
– Urejene delovne pogoje v stabilnem podjetju oz. skupini;
– Stimulativno plačilo z nagrajevanjem za dobro opravljeno delo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: melita.ursic@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 030 717 147.

Prednosti