Za našega naročnika vodilno podjetje s področja varnostne opreme iščemo kandidata za delovno mesto “Vodja financ in računovodstva m/ž”. Vabijo vas, da se jim pridružite.

Lokacija dela: Maribor

Opis delovnega mesta:
– Organizacija in nadziranje dela sodelavcev ter usmerjanje njihovega razvoja in zagotavljanje uspešnega dela;
– Koordinacija z ostalimi OE, enotami, oddelki, sektorji in povezanimi družbami;
– Usposabljanje sodelavcev ter uvajanje novih sodelavcev;
– Uvajanje novih metod dela v delovanju OE;
– Sestava poročil in poročanje o delu OE;
– Priprava mesečnih in letih poročil za organe vodenja v družbah in za zunanje deležnike (FURS…) ter za skupino;
– Obračun davka od dohodkov pravnih oseb in knjiženje poslovnih dogodkov (OS, amortizacija, inventura in obračun proizvodnje);
– Sodelovanje pri pripravi poslovnega načrta;
– Statistična poročanja;
– Izvajanje nadzora nad finančno računovodsko funkcijo odvisnih družb;
– Priprava dokumentov potrebnih za nemoteno poslovaje v družbi in med poslovnimi partnerji v okviru zakonskih določil in za potrebe revizije;
– Izvajanje vseh nalog, ki preprečujejo škodo in nemoteno poslovanje podjetja;
– Druga dela po navodilih neposrednega vodje.

Pričakujemo:
– Izobrazbo vsaj VI. stopnje ekonomske smeri, smeri finance in računovodstvo ali primerljive smeri;
– Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na podobnem ali enakem delovnem mestu;

– Samostojnost in odgovornost pri delu.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
– Uvajanje pri delu;

– Priložnosti za napredek;
– Stabilno in urejeno okolje.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: melita.ursic@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 030 717 147.

Prednosti

Prijava na delovno mesto

Vključite sporočilo našemu svetovalcu
Dodajte svoj življenjepis. Datoteke, ki jih lahko naložite: DOC, DOCX, PDF, HTML, and TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!