Slovensko podjetje iz kovinsko-predelovalne industrije, ki pod eno streho združuje razvoj, proizvodnjo in prodajo lastnih izdelkov, vabi k sodelovanju kandidata/-ko za pozicijo »Direktor proizvodnje m/ž«.

Lokacija: Maribor

Opis delovnega mesta:
Izdelava planov, strategij in vizij v proizvodnji;
– Koordiniranje dela znotraj področja in z drugimi organizacijskimi enotami;
– Načrtovanje, organiziranje, nadziranje dela sodelavcev; usmerjanje njihovega razvoja in zagotavljanje uspešnega dela;
– Doseganje planiranih rezultatov proizvodnje in zagotavljanje dogovorjenih ciljev;
– Izvajanje zahtev Sistema kakovosti ISO 9001 in ISO 14001;
– Predlaganje strateških usmeritev področja proizvodnje in celotnega podjetja;
– Odločanje o ukrepih za realizacijo planov.

Pričakujemo:
Vsaj 4 leta izkušenj na sorodnem delovnem mestu;
– Univerzitetno ali visokošolsko izobrazbo tehnične ali ekonomske smeri;
– Odlične vodstvene sposobnosti;
– Strateško naravnanost in ciljno usmerjenost;
– Odgovornost, samoiniciativnost, proaktivnost;
– Dobro znanje angleškega ali nemškega jezika.

Nudimo:
– Delo v visoko motivirani in kvalificirani ekipi podjetja s tradicijo;
– Redno zaposlitev v podjetju s prodorno in jasno vizijo;
– Osebnostni razvoj in možnost učenja;
– Konkurenčni stimulativni finančni paket.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: mirjam.kmetic@manpower.si
Za več informacij lahko pokličete na 031 702 329.

Prednosti