Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo kandidata za delovno mesto ''Računovodja – junior m/ž''.

Lokacija: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
– Vodenje poslovnih knjig, kontiranje, knjiženje, obračun plač in drugih osebnih prejemkov;
– Priprava davčnih obračunov, priprava poročil za Banko Slovenije, SURS, itd.;
– Priprava letnih in medletnih poročil;
– Izvajanje plačilnega prometa;
– Vodenje evidenc, izdelava analiz in priprava poročil.

Pričakujemo:
– Vsaj 2 leti delovnih izkušenj na področju računovodstva, od tega vsaj 0-1 leto izkušenj z delom v računovodskem servisu;
– Vsaj V. stopnja izobrazbe;
– Poznavanje računovodskih standardov in davčne zakonodaje;
– Dobro računalniško pismenost (znanje MS Office orodij, predvsem Excel);
– Zaželeno poznavanje programov: Vasco, E-računi, Pantheon;
– Samostojnost, natančnost, hitrost in odzivnost ter pozitiven odnos do sprememb.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas;
– Dolgoročna zaposlitev v prijetnem in razvojno naravnanem podjetju;
– Zagotovljeno parkirišče, delodajalec je lociran v bližini železniške postaje;
– Možnost osebne in strokovne rasti ter napredovanja.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE ZDAJ” ali pa prijavo z življenjepisom pošljete na elektronski naslov melita.ursic@manpower.si. Za več informacij pokličite na 030 717 147.

Prednosti