Za našega naročnika, družinsko podjetje, ki se ukvarja z različnimi dejavnostmi od mednarodnega tovornega prometa do hotelirstva in gostinstva, iščemo kandidata za delovno mesto “Računovodja m/ž”. Vabijo vas, da se jim pridružite.

Lokacija dela: Žalec

Opis delovnega mesta:
– Pravočasno tekoče knjiženje poslovnih dogodkov in druge finančne dokumentacije, v skladu s slovenskimi računovodskimi standardi in drugimi finančno računovodskimi predpisi;
– Pravočasna izdelava davčnih in računovodskih obračunov, poročil (DDV, DDPO, INTRASTAT, VIES);
– Pravočasna analiza in izdelava letnih računovodskih in davčnih poročil za AJPES, FURS,
– Priprava in obračun plač;
– Skrb za pravilnost in pravočasnost knjiženja, obračuna davka na dodano vrednost, sestave obračunov in za verodostojnost dokumentacije;
– Pravočasna izdelava letnih in obdobnih izkazov, poročil in analiz poslovanja podjetja in drugih zakonsko določenih poročil;
– Usklajevanje terjatev in obveznosti;
– Pravočasna priprava poročil in podatkov za namene revidiranja;
– Ocenjevanje finančnega stanja družbe, priprava analiz in nadzor nad finančnimi transakcijami ter pravočasno poročanje vodstvu družbe;
– Priprava finančnih podatkov in analiz za planiranje dejavnosti družbe;
– Planiranje likvidnosti ter izterjava in obveščanje;
– Sodelovanje pri izdelavi letnega in srednjeročnega plana družbe;
– Daje nasvete direktorju s področja svojega dela;
– Daje predloge o prerazporeditvi delavcev s svojega področja dela;
– Uvajanje novih zaposlenih;
– Vodi evidenco in kontrolo ter osebno nadzira hrambo dokumentacije in interni arhiv;
– Organizira pravilno hrambo poslovnih knjig in knjigovodskih listin;
– Po telefonu opravlja razgovore z domačimi in tujimi poslovnimi partnerji;
– Vodi in izdeluje potrebne statistične podatke;
– Pravočasna priprava podatkov in poročil za organe družbe;
– Skrbi za pravilno uporabo in implementacijo predpisov s svojega področja;
– Skrbi za pravilen in pravočasen obračun vseh zakonskih in pogodbenih obveznosti;
– Sodeluje z drugimi službami v družbi;
– Pravilno in ažurno vodi poslovne knjige;
– Pravočasno dopolni kontni načrt v skladu s predpisi;
– Po potrebi nadomešča sodelavce;
– Opravlja ostala dela in naloge po navodilih nadrejene osebe, direktorja in vodstva skladno s predpisi.

Pričakujemo:
– Izobrazbo vsaj VI. stopnje ekonomske smeri;
– Vsaj 4 leta delovnih izkušenj v računovodstvu;

– Odlično poznavanje računovodskih in finančnih procesov (izdelava in zaključevanje finančnih poročil);
– Poglobljeno poznavanje Microsoft Excela;
– Komunikativnost ter pozitivna naravnanost;
– Samostojnost, redoljubnost, natančnost, zanesljivost, vestnost;
– Vozniško dovoljenje B kategorije;
– Je samostojen, natančen, zanesljiv, odgovoren, predan delu in prijazen;
– Je dobro organiziran;
– Je samoiniciativen in fleksibilen;
– Ima pozitiven odnos do dela in ljudi;
– Pripravljen nadgraditi svoje znanje in izkušnje.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
– Nadpovprečno plačilo v panogi;

– Enoizmensko delo (sobote, nedelje in prazniki prosto);
– Zaposlitev s polnim delovnim časom za nedoločen čas s poskusnim delom 6 mesecev;
– Delo v uspešnem podjetju;
– Prijetno delovno okolje in dobre delovne pogoje;
– Toplo malico znotraj podjetja;
– Brezplačno parkirišče.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: melita.ursic@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 030 717 147.

Prednosti