Za našega naročnika, uspešno podjetje z bogato tradicijo, iščemo kandidate za delovno mesto ”Podatkovni analitik in BI razvijalec m/ž”.

Lokacija dela: Postojna

Opis delovnega mesta:

– Definiranje poslovnih potreb in zahtev;
– Oblikovanje in modeliranje podatkovnih struktur za različna poslovna področja;
– Analiziranje kompleksnih zbirk podatkov;
– Preoblikovanje podatkov v smiselne vire informacij;
– Učenje in razumevanje BI ekosistema in njegovih komponent;
– Preoblikovanje poslovnih zahtev v funkcionalnosti programa;
– Razvijanje vizualnih poročil in KPI-jev v Power BI;
– Spremljanje, priporočanje in izboljšanje upravljanja podatkov;
– Presojanje potrebne integracije podatkov, zagotavljanje kakovosti in točnosti;
– Sledenje in upravljanje zahtev po spremembah med implementacijo in po njej;
– Sodelovanje z operativnimi oddelki, zunanjimi ponudniki storitev in končnimi uporabniki;
– Prepoznavanje ključnih trendov poslovanja in zagotavljanje vhodnih podatkov za reševanje problemov;
– Posredovanje in predstavljanje rezultatov in vpogledov širši publiki.

Pričakujemo:

Vsaj VII. stopnjo izobrazbe na ustreznem področju (npr. računalništvo, poslovna informatika, finančna matematika);
– Najmanj 5 let strokovnih izkušenj na področju podatkovnih rešitev;
– Najmanj 3 leta izkušenj z orodji za poročanje, kot so Power BI, Tableau itd.,
– Napredno znanje SQL in Pythona;
– Poznavanje konceptov strojnega učenja in podatkovne znanosti;
– Praktične izkušnje z BI poslovno analitiko in oblikovanjem rešitev na kompleksnih projektih konsolidacije podatkov;
– Analitično in procesno usmerjeno miselnost;
– Željo po izboljšanju poslovnih procesov in pozitivnem vplivu na poslovanje znotraj podjetja;
– Usmerjenost v podrobnosti in sposobnost izdelave visoko kakovostne dokumentacije;
– Odlične komunikacijske sposobnosti in timski odnos;
– Sposobnost izpolnjevanja rokov in dela pod pritiskom;
– Znanje slovenskega in angleškega jezika.

Nudimo:

Zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poslovnim delom;
– Ključno vlogo pri vodenju digitalne in analitične transformacije podjetja;
– Stimulativno plačilo, karierni razvoj in možnost napredovanja;
– Sproščeno vzdušje v ambicioznem, profesionalnem in kreativnem delovnem okolju;
– Urejene in transparentne delovne in plačilne pogoje.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: rok.oblak@manpower.si.
Za več informacij pokličete na 040 295 294

Prednosti