Za našega naročnika, uspešno podjetje s področja živilsko predelovalne industrije, iščemo kandidata za delovno mesto “Živilski tehnolog” m/ž.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta
– Sodelovanje pri proizvodnih procesih pridelave in predelave sadja ter zelenjave;
– Sodelovanje pri uvajanju novih izdelkov na tržišče;
– Preverjanje kakovosti prejetega in izdanega blaga v sodelovanju z oddelkoma prodaje in nabave;
– Sodelovanje pri pripravi in izvajanju vseh spremljevalnih postopkov (vodenje evidenc vzorcev in analiz, preverjanje kakovosti, skrb za sledljivost, HACCP evidence idr.);
– Izvajanje vseh varnostnih in sanitarno-higienskih postopkov;
– Skrb za ustrezno izvajanje vseh tehničnih in tehnoloških procesov, upoštevajoč strokovno znanje ter sanitarno-higienske predpise.

Pričakujemo
– Vsaj VI. stopnjo izobrazbe s področja živilske tehnologije in prehrane ali podobne smeri;
– Izkušnje z delom v živilsko predelovalni industriji;
– Zaželeno je poznavanje delovnih procesov, strojev ter drugih naprav in tehnološke opreme v živilsko predelovalni industriji;
– Poznavanje zakonodaje s področja HACCP, sledljivosti blaga in kakovosti živil;
– Odgovornost, natančnost in vztrajnost pri izpolnjevanju zadanih ciljev in planov podjetja.

Nudimo
– Dinamično delovno okolje v prijetnem kolektivu;
– Mentorstvo in podporo za hiter in samozavesten prehod na novo delovno mesto;
– Možnost dolgoročne zaposlitve v podjetju z vizijo za prihodnost;
– Stimulativno plačilo ter možnost strokovnega razvoja in napredovanja.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani
na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali na elektronski naslov katja.blazic@manpower.si.
Za več informacij pokličite 041 369 718.

Prednosti