Za našega naročnika, vodilno podjetje s področja opreme za dom in elektronike, iščemo kandidata za delovno mesto “Interni revizor m/ž”.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
– Opravljanje rednih ali izrednih revizijskih pregledov na vseh področjih poslovanja družbe;
– Načrtovanje in izvajanje revizij skladnosti poslovanja družbe;
– Poročanje vodstvu o neskladnostih;
– Pripravljanje poročil o ugotovitvah, ocenah delovanja sistemov notranjih kontrol in revizijskih priporočilih;
– Podpora pri internem preiskovalnem delu.

Pričakujemo:
– Izobrazbo vsaj V. stopnje ekonomske smeri;
– Vsaj 3 leta ustreznih delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu, delo na področju trgovine je prednost, ni pa pogoj za zasedbo delovnega mesta;
– Dobro poznavanje osnovnih načel računovodstva, trgovinske administracije, plačilnega prometa in obračuna plač;
– Seznanjenost s funkcijami skladišča in zalog;
– Poznavanje procesov varstva pri delu in varovanja zaupnih podatkov;
– Aktivno znanje angleškega jezika;
– Sposobnost dela pod pritiskom, kritičnega mišljenja in dobrega sporazumevanja;
– Vozniški izpit kategorije B.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
– Možnost nastopa dela takoj ali po dogovoru;
– Delo v uspešnem in uveljavljenem mednarodnem podjetju v fazi rasti z bogatimi izkušnjami, ki vlaga v svoje zaposlene;
– Delo v podjetju, ki je naravnano k trajnostnemu razvoju in neprestani skrbi za varno in urejeno delovno sredino;
– Možnost rednega izobraževanja in karierne rasti;
– Mentorstvo ob zaposlitvi;
– Priložnost za rast in pridobivanje znanja;
– Dinamično delo v profesionalnem okolju;
– Ugodnosti za zaposlene in brezplačno parkirišče.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: melita.ursic@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 030 717 147.

Prednosti