Za našega naročnika, uspešno slovensko podjetje na področju sončnih elektrarn, iščemo “Elektromonterje” m/ž.

Lokacija dela: Celje in teren po Sloveniji

Opis delovnega mesta
– Izvajanje elektro-montaž manjših sončnih elektrarn;
– Delo na višini;
– Odkrivanje in odpravljanje napak morebitnih napak na projektih;
– Vzdrževalna dela na obstoječih objektih (odprava napak in čiščenja);
– Skrb za urejenost delovišča in delovnih sredstev.

Pričakujemo
– Zaključeno vsaj IV. stopnjo izobrazbe elektro smeri;
– Vsaj 2 leti delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu;
– Dobro poznavanje elektro področja in natančno izvedbo montaž;
– Vozniški izpit B kategorije in veselje do terenskega dela.

Nudimo
– Delo v urejenem in stabilnem delovnem okolju;
– Enoizmenski delovnik na terenu;
– Mentorstvo, izobraževanje in možnost napredovanja;
– Stimulativni dohodek in 13. plačo;

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani
na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali na elektronski naslov katja.blazic@manpower.si.
Za več informacij pokličite 041 369 718.

Prednosti