Za našega naročnika, uspešno slovensko podjetje na področju sončnih elektrarn, iščemo “Prodajnika na terenu” m/ž.

Lokacija dela: Celje in teren po Sloveniji

Opis delovnega mesta
– Pridobivanje novih kupcev, priprava ponudb, kalkulacij in cenika;
– Tehnično svetovanje in podpora;
– Spremljanje in prijava na javne razpise ter izdelava ponudb za samooskrbo;
– Obiski kupcev, raziskava trga in spremljanje zakonodaje na področju energetike;
– Vodenje prodajne logistike in skrb za točnost dobav;
– Izvedba marketinških aktivnosti;
– Spremljanje realizacije prodaje ter priprava analiz in poročil.

Pričakujemo
– Dokončano vsa VI. stopnjo izobrazbe – smer elektrotehnika, strojništvo, ekonomija;
– Komunikacijske in organizacijske sposobnosti;
– Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu (izkušnje s področja energetike predstavljajo prednost;
– Pripravljenost za terensko delo in sposobnost dela v ekipi;
– Samoiniciativnost in želja po dodatnem izobraževanju;
– Dobro znanje angleškega jezika;
– Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo
– Dolgoročno zaposlitev s 6-mesečno poskusno dobo;
– Direktno zaposlitev na podjetju z enoizmenskim urnikom in fleksibilnim delovnim časom;
– Možnost strokovnega razvoja in napredovanja;
– Stimulativno plačilo;
– Službeni avto, letne nagrade, neformalna druženja.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: katja.blazic@manpower.si
Za dodatna vprašanja pokličite 041 369 718.

Prednosti

Prijava na delovno mesto

Vključite sporočilo našemu svetovalcu
Dodajte svoj življenjepis. Datoteke, ki jih lahko naložite: DOC, DOCX, PDF, HTML, and TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!