Za našega naročnika mednarodno priznano proizvodno podjetje iščemo kandidata za delovno mesto “Serviser – elektrikar m/ž”. Vabijo vas, da se jim pridružite in razvijete svoje potenciale.

Lokacija dela: Tolmin (okolica) / teren izven Slovenije

Opis delovnega mesta:
– Elektro serviserska dela;
– Preizkušanje in popravljanje elektro naprav;
– Priprava orodij in delovnih sredstev;
– Trženje uslug servisa in rezervnih delov;
– Transport materiala in izdelkov;
– Nadziranje delovne opreme in javljanje potreb po vzdrževalnih posegih.

Pričakujemo:
– Vsaj IV. stopnja izobrazbe elektro smeri;
– Izkušnje s terenskim delom;

– Znanje angleščine predstavlja prednost, ni pa pogoj za zasedbo delovnega mesta;
– Dobro sposobnost timskega dela;
– Obvladanje elektro serviserskih del.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas;

– Stimulativno plačilo;
– Dinamično delo v prijetnem kolektivu.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: tjasa.zaloznik@manpower.si. Za več informacij pokličete na 030 457 217.

Prednosti