Za našega naročnika iščemo kandidata za delovno mesto “Vodja kakovosti in tehničnega servisa m/ž”. Vabijo vas, da se jim pridružite in razvijete svoje potenciale.

Lokacija dela: Tolmin (okolica)

Opis delovnega mesta:

– Organizacija in vodenje dela v kakovosti in tehničnem servisu;

– Sodelovanje s kupci;

– Sodelovanje pri reševanje neskladnosti in reklamacij;

– Odgovornost za izvajanje planov kakovosti;

– Spremljanje razvoja stroke in uvajanje novosti v podjetju;

– Nadzor, spremljanje in obvladovanje stroškov kakovosti;

– Občasna službena potovanja na teren.

Pričakujemo: – Vsaj VI. stopnja izobrazbe tehnične smeri; – Vsaj dve leti delovnih izkušnje;

– Aktivno znanje angleščine;

– Dobro sposobnost timskega dela;

– Samostojnost in samoiniciativnost pri delu;

– Poznavanje konstrukcijske dokumentacije (branje načrtov).

Nudimo: – Zaposlitev za nedoločen čas;

– Enoizmensko delo s fleksibilnim delovnim časom;

– Stimulativno plačilo;

– Mnogo priložnosti za strokovno rast;

– Dinamično delo v prijetnem kolektivu.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: tjasa.zaloznik@manpower.si. Za več informacij pokličete na 030 457 217.

Prednosti