Blog Archives

Komercialist m/ž

Za našega naročnika, uspešno slovensko mednarodno podjetje, iščemo kandidate za delovno mesto »Komercialist m/ž«. Vabimo k prijavi!

Lokacija: Delo na terenu, Osrednjeslovenska regija

Opis delovnega mesta:

  • Skrb za ključne stranke;
  • Pridobivanje novih strank – B2B;
  • Svetovanje in izobraževanje strank;
  • Kalkulacije, priprava, in posredovanje ponudb za stranke;
  • Udeleževali se boste internih in zunanjih izobraževanj o prodajnih pristopih in o uporabnosti artiklov;
  • Pripravljali boste poročila in analize potenciala strank in realizacije;
  • Vsa ostala dela po navodilih vodje.

Pričakujemo:

  • VI. Stopnja izobrazbe;
  • Izkušnje v prodaji in na terenu;
  • Samoiniciativnost, komunikativnost;
  • Veselje za delo z ljudmi.

Nudimo:

  • Redno zaposlitev za nedoločen čas;
  • Stimulativno plačilo;
  • Izobraževanje in uvajanje na delovno mesto;
  • Mlad prijazen kolektiv, ki vam bo v podporo;
  • Dopoldanski delovni čas od ponedeljka do petka;
  • Mentorstvo.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si. Za dodatne informacije lahko pokličete na 030457217.

PLC programer m/ž

Podjetje z dolgoletno tradicijo na področju vodne industrije, v svojo ekipo vabi »PLC programerja« m/ž.

Kraj dela: Domžale in teren po Sloveniji

Opis delovnega mesta
– Razvoj in implementacija programov za nadzor ter vodenje procesov na napravah;
– Testiranje, popravilo in zagon opreme;
– Do 20% terenskega dela po Sloveniji;
– Druga dela po navodilu nadrejenega.

Pričakujemo
– Izobrazbo vsaj VI. stopnje tehnične smeri (elektro);
– Računalniška spretnost (MS Office paket);
– Znanje PLC programiranja (krmilniki Siemens, Giton);
– Pripravljenost na občasno terensko delo po Sloveniji (20%);
– Zanesljivost, motiviranost in timska naravnanost.

Nudimo
– Dolgoročno zaposlitev s poskusnim obdobjem 6 mesecev;
– Priložnost strokovne rasti in napredovanja;
– Redno izobraževanje doma in v tujini;
– Delo v urejenem in prijetnem kolektivu z večletno tradicijo;
– Stimulativno nagrajevanje doprinosa podjetju;
– Možnost hibridnega dela.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO”
ali na elektronski naslov: katja.blazic@manpower.si.
Za več informacij pokličite 041 369 718.

Serviser m/ž

Podjetje z dolgoletno tradicijo na področju vodne industrije, v svojo ekipo vabi “Serviserja” m/ž, elektro smeri.

Kraj dela: Domžale in teren po Sloveniji.

– Periodično servisiranje in vzdrževanje naprav na terenu;
– Diagnosticiranje in odpravljanje napak na sistemih;
– Montaža in opravljanje zagonov na terenu;
– Mentorstvo in pomoč ostalim monterjem na terenu;
– Priprava poročil in vodenje evidenc o opravljenem delu.

Pričakujemo
– Vsaj V. stopnjo izobrazbe elektro smeri;
– Osnovno računalniško pismenost;
– Znanje s področja avtomatike predstavlja prednost za kandidata;
– Znanje angleškega jezika (pomembno za napredovanje);
– Željo po pridobivanju novega znanja in proaktiven pristop do dela;
– Pripravljenost za terensko delo;
– Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo
– Dolgoročno zaposlitev s poskusnim delom 6 mesecev;
– Stimulativno nagrajevanje doprinosa podjetju.