Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Vodja prodaje m/ž

K sodelovanju vabimo vodjo prodaje z izkušnjami na področju obdelave pločevin.
Lokacija: Slovenska Bistrica, teren, hibridno

Opis delovnih nalog:
– Izvajanje vseh prodajnih in poprodajnih aktivnosti;
– Samostojna gradnja partnerskih odnosov z obstoječimi in novimi kupci;
– Aktivno promoviranje proizvodov, sistemov in rešitev;
– Oblikovaje strategije prodaje;
– Spremljanje konkurence, novosti, trendov na tržišču;
– Oblikovanje ponudb za pridobitev naročil;
– Tesno sodelovanje z ostalimi procesi/oddelki (tehnologija in proizvodnja);
– Sodelovanje s kupci pri tehničnih izboljšavah in novih skupnih projektih.

Pričakujemo:
– Najmanj 3 leta delovnih izkušenj v prodaji;
– Izkušnje v branži obdelave pločevin;
– Tehnično izobrazbo VI. oz. VII. stopnje;
– Izrazito prodajno usmerjenost;
– Izrazito ciljno usmerjenost;
– Ustno in pisno znanje angleškega jezika;
– Sposobnost dela pod pritiskom.

Nudimo:
– Privlačen finančni paket;
– Delo v motiviranem, strokovno podkovanem teamu;
– Možnost hibridnega načina dela;
– Delo v okolju, ki ceni ekipno ustvarjalnost;
– Delo v podjetju s certifikatom Družbeno odgovornega delodajalca;
– Možnost napredovanj;
– Okolje, ki spoštuje pomembnost usklajevanja poslovnega in zasebnega življenja.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “Prijavi se na to delovno mesto” ali pa prijavo z življenjepisom pošljete na elektronski naslov mirjam.kmetic@manpower.si. Za več informacij pokličite na 031 702 329.

Vodja razvoja poslovanja m/ž

Za globalno podjetje, ki deluje na področju proizvodnje in distribucije inovativnih in trajnostnih površin višje vrednosti, iščemo dinamičnega in proaktivnega vodjo razvoja poslovanja.

Lokacija: Slovenija in Hrvaška

Opis delovnega mesta:
– Povečanje prodaje in distribucije proizvodnih linij;
– Spremljanje konkurence;
– Upravljanje ključnih strank in lokalnih distributerjev na tem območju: načrtovanje, obiski, razvoj odnosov;
– Skrb za marketing in promocijo blagovne znamke v regiji;
– Skrb in nadzor nad letnim proračunom;
– Spremljanje in nadzor nad rezultati poslovne enote;
– Vodenje prodajne ekipe (SLO in CRO).

– Najmanj višješolsko izobrazbo;
– Najmanj 5 let izkušenj v prodaji;
– 2 leti izkušenj z vodenjem ekipe;
– Izkušnje v panogi so prednost;
– Odlično znanje angleščine.

Nudimo:
– Postali boste del uspešne zgodbe v mednarodnem podjetju, prisotnem v več kot 80ih državah;
– Možnost nadgrajevanja kariere;
– Dolgoročno sodelovanje;
– Odlične pogoje za delo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij pokličete na 031 702 329.

Vodja prodajnega kanala m/ž

Iščemo visoko motiviranega in izkušenega prodajnika z nekajletnimi izkušnjami na področju energetike.
Kraj dela: Ljubljana, teren

– razvijanje in izvajanje strategije prodaje solarnih razsmernikov (inverterjev) na področju zahodnega Balkana;
– skrb za doseganje ciljev prodaje;
– izvajanje raziskav trga;
– uveljavljanje blagovne znamke;
– gradnja in vzdrževanje partnerskih odnosov;
– vzpostavljanje močnega lokalnega partnerskega ekosistema;
– sodelovanje z ECO partnerji pri načrtovanju in izvajanju trženja.

– najmanj 3 leta izkušenj v prodaji na področju energetike;
– poznavanje področja fotovoltaike;
– odlične komunikacijske veščine in dinamičen pristop k prodaji;
– ciljna naravnanost;
– pripravljenost na občasna službena potovanja;
– poznavanje trga fotovoltaike v Sloveniji;
– odlično znanje angleškega jezika.

Nudimo:
– zaposlitev za nedoločen čas;
– delo v mednarodnem okolju:
– konkurenčno plačilo;
– odlične možnosti za strokovno rast.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO”
ali na elektronski naslov: mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij pokličite 031 702 329.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]