Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Vodja razvoja poslovanja m/ž

Za globalno podjetje, ki deluje na področju proizvodnje in distribucije inovativnih in trajnostnih površin višje vrednosti, iščemo dinamičnega in proaktivnega vodjo razvoja poslovanja.

Lokacija: Slovenija in Hrvaška

Opis delovnega mesta:
– Povečanje prodaje in distribucije proizvodnih linij;
– Spremljanje konkurence;
– Upravljanje ključnih strank in lokalnih distributerjev na tem območju: načrtovanje, obiski, razvoj odnosov;
– Skrb za marketing in promocijo blagovne znamke v regiji;
– Skrb in nadzor nad letnim proračunom;
– Spremljanje in nadzor nad rezultati poslovne enote;
– Vodenje prodajne ekipe (SLO in CRO).

Pričakujemo:
– Najmanj višješolsko izobrazbo;
– Najmanj 5 let izkušenj v prodaji;
– 2 leti izkušenj z vodenjem ekipe;
– Izkušnje v panogi so prednost;
– Odlično znanje angleščine.

Nudimo:
– Postali boste del uspešne zgodbe v mednarodnem podjetju, prisotnem v več kot 80ih državah;
– Možnost nadgrajevanja kariere;
– Dolgoročno sodelovanje;
– Odlične pogoje za delo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij pokličete na 031 702 329.

Vodja poslovne enote m/ž

Naš naročnik je mednarodno podjetje, specializirano za področje pomorskega transporta in logistike, ki v svoje vrste vabi proaktivno osebo z obsežnim znanjem na področju pomorskega posredovanja, skladiščnih in pristaniških dejavnosti ter z izjemnimi vodstvenimi veščinami.

Lokacija: Koper

– vodenje in nadzor dnevnih operacij poslovne enote na območju Slovenije;
– zagotavljanje nemotenega delovanja ter spoštovanje standardov kakovosti;
– vodenje in motiviranje ekipe 5-10 oseb, zagotavljanje usmerjanja in podpore za optimalno uspešnost in produktivnost;
– implementacija rešitev za učinkovito reševanje komercialnih in operativnih vidikov;
– razvijanje in vzdrževanje odnosov s strankami, dobavitelji in deležniki za spodbujanje rasti podjetja in ustvarjanje partnerstev

– najmanj višješolsko izobrazbo ustrezne smeri;
– poznavanje področja pomorskega transporta, z močnim razumevanjem logistike ter skladiščnih in pristaniških dejavnosti;
– poznavanje carinskih in davčnih postopkov na področju pomorskega transporta;
– izkušnje z vodenjem zaposlenih;
– pripravljenost na občasna potovanja v regiji

Nudimo:
– stimulativen finančni paket;
– delo v dinamičnem mednarodnem okolju;
– priložnosti za karierni razvoj

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVA NA DELOVNO MESTO” ali pa nam prijavo z življenjepisom pošljite po elektronski pošti na naslov mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij lahko pokličete tudi na telefonsko številko 031 702 329.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]