Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Urejevalec okolja m/ž

Za našega naročnika iščemo kandidata za delovno mesto “Urejevalec okolja m/ž”.

Kraj dela: Maribor in teren

Opis delovnega mesta
– Urejanje okolja na podjetju in na terenu;
– Vodenje izvedb delovišč po navodilu nadrejenega;
– Izvajanje vseh vrst del iz področja urejanja okolice in hortikulture (zunanje in notranje površine);
– Skrb za urejenost zunanjih in notranjih prostorov podjetja;
– Ustrezno vzdrževanje delovnih strojev, voznega parka, ročnih strojev in orodja.

Pričakujemo
– Vsaj osnovnošolsko izobrazbo;
– 3 leta delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu;
– Znanje s področja urejanja okolja, krajinske arhitekture, arboristike, cvetličarstva ali hortikulture;
– Sposobnost dela z različnimi srednjimi in manjšimi stroji, ročnim orodjem in izpit za EKB prikolico (zaželen);
– Sposobnost dela na višini;
– Komunikacijske, organizacijske sposobnosti;
– Osnovno sporazumevanje v slovenskem in angleškem jeziku;
– Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo
– Dolgoročno zaposlitev s poskusno dobo 6 mesecev;
– Neenakomerno razporejen delovni čas glede na sezonske obremenitve;
– Možnost koriščenja ali izplačila nadur;
– Možnost hitrega napredovanja po plačilni lestvici;
– Delo v urejenem in timsko naravnanem kolektivu.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO”
ali na elektronski naslov: katja.blazic@manpower.si.
Za več informacij pokličite 041 369 718.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]