Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Prodajalec m/ž

Za našega naročnik iščemo kandidate za delovno mesto »Prodajalec m/ž«.

Vabimo k prijavi!

Lokacija: Brnik

Opis delovnega mesta:

Delo na blagajni in izdajanje računov;
Polnjenje in urejanje prodajnih polic v skladu s standardi podjetja;
Aktivna prodaja in svetovanje strankam;
Izvajanje promocijskih aktivnosti za spodbujanje prodaje;
Vzdrževanje reda in čistoče v prodajnih prostorih;
Čiščenje delovnih površin, aparatov in pripomočkov za strežbo hrane in pijače;
Preverjanje količine zalog in naročanje artiklov na zalogo;
Pripravljanje in popis zaloge blaga ter drugih sredstev;
Ostale zadolžitve po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

Vsaj IV. Stopnjo izobrazbe;
Zaželeno eno leto izkušenj na podobnem delovnem mestu;
Dobro znanje angleškega jezika;
Veselje do dela z ljudmi;
Uporabno znanje računalnika in orodij MS Office;
Samoiniciativnost in iznajdljivost.

Nudimo:

Redno zaposlitev za polni delovni čas;
Delo v prijetnem kolektivu;
Delo v priznanem mednarodnem podjetju.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si.
Za dodatne informacije lahko pokličete na 030457217.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]