Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Urejevalec okolja m/ž

Za našega naročnika iščemo kandidata za delovno mesto “Urejevalec okolja m/ž”.

Kraj dela: Maribor in teren

Opis delovnega mesta
– Urejanje okolja na podjetju in na terenu;
– Vodenje izvedb delovišč po navodilu nadrejenega;
– Izvajanje vseh vrst del iz področja urejanja okolice in hortikulture (zunanje in notranje površine);
– Skrb za urejenost zunanjih in notranjih prostorov podjetja;
– Ustrezno vzdrževanje delovnih strojev, voznega parka, ročnih strojev in orodja.

Pričakujemo
– Vsaj osnovnošolsko izobrazbo;
– 3 leta delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu;
– Znanje s področja urejanja okolja, krajinske arhitekture, arboristike, cvetličarstva ali hortikulture;
– Sposobnost dela z različnimi srednjimi in manjšimi stroji, ročnim orodjem in izpit za EKB prikolico (zaželen);
– Sposobnost dela na višini;
– Komunikacijske, organizacijske sposobnosti;
– Osnovno sporazumevanje v slovenskem in angleškem jeziku;
– Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo
– Dolgoročno zaposlitev s poskusno dobo 6 mesecev;
– Neenakomerno razporejen delovni čas glede na sezonske obremenitve;
– Možnost koriščenja ali izplačila nadur;
– Možnost hitrega napredovanja po plačilni lestvici;
– Delo v urejenem in timsko naravnanem kolektivu.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO”
ali na elektronski naslov: katja.blazic@manpower.si.
Za več informacij pokličite 041 369 718.

Kontrolor m/ž

Za proizvajalca varnostne opreme, iščemo kandidata za pozicijo “Kontrolor m/ž”.

Kraj dela: Maribor

– Operativno izvajanje kontrol in pregledov materiala, izdelkov in procesov;
– Dokumentiranje izvajanja kontrol in pregledov;
– Sodelovanje pri izdelavi analiz kontrolnih pregledov;
– Sodelovanje pri izdelavi kontrolnih postopkov in planov kvalitete;
– Dokumentiranje in nadzor nad neskladnimi izdelki in procesi;
– Skrb za izdajo dokumentov ugotovljenih neskladnosti, reklamacij blaga ter spremljanje in dokumentiranje popravnih ukrepov;
– Izdaja reklamacijskih zapisov in predlogov za popravne ukrepe;
– Skrb za dokumentiran končni kvalitetni prevzem izdelkov;
– Izvajanje zahtev sistema kakovosti ISO 9001 in 14001;
– Skrb za varnost in urejenost delovnega mesta.

Pričakujemo
– Vsaj V. stopnjo izobrazbe tehnične smeri;
– Vsaj 1 leto delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu;
– Tehnična spretnost in razumevanje;
– Poznavanje in uporaba merilnega orodja za ugotavljanje skladnosti izdelka;
– Dobro poznavanje MS Office paketa (Word, Excel).
– Znanje vsaj enega tujega jezika.

Nudimo
– Enoizmenski delovni čas, vikendi in prazniki so dela prosti;
– Možnost strokovne rasti;
– Delo v urejenem in prijetnem delovnem kolektivu.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali na elektronski naslov: katja.blazic@manpower.si.

Vodja transportne in carinske logistike m/ž

Za našega naročnika, priznano slovensko podjetje, ki izvaja celovite logistične storitve, iščemo vestnega in zanesljivega posameznika za delovno mesto »Vodja transportne in carinske logistike  m/ž''.

Lokacija dela: Maribor

Opis delovnih nalog:
– Vodenje in upravljanje področja transportne in carinske logistike;
– Planiranje, koordiniranje, organiziranje in vodenje dela v oddelku in skrb za dobro klimo,
– Optimizacija delovnih procesov, priprava predlogov izboljšav;
– Iskanje novih poslovnih partnerjev, skrb za razvoj odnosov;
– Oskrbovanje obstoječih poslovnih partnerjev in ohranjanje dolgoročnih partnerskih odnosov;
– Spremljanje razpisov za tenderje in prijave;
– Priprava plana transporta in špedicije na letni, mesečni in tedenski ravni;
– Priprava mesečnih in drugih poročil za vodstvo;
– Sodelovanje s podružnicami v drugih državah;
– Reševanje reklamacij.

Pričakujemo:
– Visokošolska ali višješolska izobrazba (zaželeno s področja logistike);
– Vsaj 2 leti izkušenj s podobnim delom;
– Poznavanje področja logistike;
– Komunikativnost, zelo dobre retorične sposobnosti;
– Aktivno znanje angleškega ali nemškega jezika (prednost je poznavanje obeh jezikov);
– Računalniško znanje, poznavanje transporterskih programov;

Nudimo:
– Dolgoročno zaposlitveno priložnost;
– Stimulativno plačilo in možnost dodatnih nagrad;
– Možnost izobraževanja in nenehnega razvoja;
– Prijeten kolektiv in delovno okolje.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave na elektronski naslov iris.ozek@manpower.si.

Za dodatne informacije nas lahko pokličete na 040 487 553.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]