Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Tehnični vodja projekta m/ž

Za našega naročnika, uspešno podjetje s področja projektiranja in strojnega inženiringa, iščemo kandidata za delovno mesto
“Tehnični vodja projekta m/ž”.

Lokacija dela: Osrednjeslovenska in Pomurska regija

Opis delovnega mesta
– Sodelovanje pri nabavi tehnično ustreznega materiala in opreme;
– Odgovornost za izvajanje montažnih del ter odpravo reklamacij naročnika na objektu;
– Vodenje gradbenega dnevnika/knjige ter druge potrebne dokumentacije;
– Odgovornost za pravilno skladiščenje materiala in opreme na gradbišču ter urejenost gradbišč;
– Odgovornost za strokovno usposobljenost oseb na gradbišču ter tehnično ustreznost delovnih sredstev;
– Odgovornost za zagotavljanje kakovosti;
– Priprava varilne dokumentacije;
– Izris izometričnih načrtov izvedenih del;
– Organizacija ter nadzor dela na gradbišču;
– Nadzor nad deli podizvajalcev;
– Priprava predračunov in obračuna opravljenih del;
– Izvajanje primopredaje objektov;
– Tehnična podpora in iskanje ustreznih rešitev;
– Skrb za spremljanje standardov, novosti in razvoja na področju dela;
– Priprava poročil za nadrejene.

Pričakujemo
– Vsaj VI. stopnjo izobrazbo strojne ali druge tehnične smeri;
– Strokovni izpit za odgovornega vodjo del in odgovornega vodjo gradbišča za zahtevne objekte (prednost);
– Znanje angleškega in/ali nemškega jezika;
– Organizacijske in komunikacijske veščine ter sposobnost timskega dela;
– MS Office (Word, Excel, MS Project)
– Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo
– Stabilno, prijetno in urejeno delovno okolje;
– Možnost dolgoročne zaposlitve in strokovne rasti;
– Konkurenčno plačilo;
– Službeno vozilo z boniteto.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov katja.blazic@manpower.si.
Za dodatne informacije lahko pokličete na 041 369 718.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]