Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Komercialist v trgovini m/ž

Za našega naročnika, uspešno mednarodno podjetje, ki deluje na področju avtomobilskih rezervnih delov iščemo kandidate za delovno mesto »Komercialist v trgovini m/ž «. Vabimo k prijavi!

Lokacija: Murska Sobota

Opis delovnega mesta:

Delo pretežno v pisarni z občasnimi obiski strank na terenu;
Svetovanje, iskanje, prodaja primernih rezervnih delov;
Skrb za ohranitev obstoječih poslovnih odnosov s strankami;
Izdaja blaga v trgovini in dostava blaga strankam;
Spremljanje novosti na trgu;
Ostale zadolžitve po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

Vsaj srednješolska izobrazba avtomehanične ali strojne smeri;
Izpit B kategorije;
Uporaba MS Office orodij;
Zaželeno poznavanje katalogov Iveco, Man, Mercedes ali podobnih;
Odlične komunikacijske spretnosti.

Nudimo:

Redno zaposlitev za nedoločen čas;
Zaposlitev direktno na podjetju;
Stimulacijo za prodajo;
Delo v prijetnem kolektivu;
Delo v priznanem mednarodnem podjetju;
Pomoč pri uvajanju s strani strokovnjakov;
Dobre delovne pogoje: Najboljši software v tej industriji; lasten IT oddelek; širok asortiment artiklov.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si.
Za dodatne informacije lahko pokličete na 030457217.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]