Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Projektant strojev in opreme (junior) m/ž

Za našega naročnika, uspešno podjetje na področju strojegradnje, iščemo fleksibilne kandidate za delovno mesto “Projektant strojev in opreme (junior) m/ž”.
Lokacija: Okolica Slovenskih Konjic

Opis delovnega mesta:
– Projektiranje strojev in opreme;
– Priprava projektne dokumentacije;
– Samostojno vodenje projektov na nivoju programa/podjetja;
– Sodelovanje s kupci in dobavitelji;
– Spremljanje razvoja stroke in uvajanje novosti na svojem delovnem področju;
– Prenos znanja in spodbujanje strokovnega razvoja sodelavcev.

Pričakujemo:
– Vsaj VI. stopnjo izobrazbe (smer strojništvo/mehatronika/elektro);
– Vsaj 2 leti relevantnih delovnih izkušenj;
– Znanje angleškega jezika;
– Znanje nemškega jezika je prednost;
– Obvladanje programov MS Office, Autocad in Pro engineer;
– Fleksibilnost, zanesljivost, organiziranost, timski duh, komunikativnost.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas (6 mesecev poskusne dobe);
– Fiksno plačilo in dodatno pokojninsko zavarovanje;
– Ugodnosti v okviru družini prijaznega podjetja, športnega društva in možnost uporabe počitniških kapacitet.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa nam prijavo z življenjepisom pošljite po e-pošti na zala.logar@manpower.si.

Za več informacij lahko pokličete na telefonsko številko +386 40 664 394.

Viličarist m/ž

Za našega naročnika, uspešno proizvodno podjetje, iščemo kandidate za delovno mesto “Viličarist« m/ž”.

Lokacija: Zreče

Odvoz in dovoz materiala in prazne embalaže iz proizvodnih oddelkov;
Izdaja in prevzem materiala;
Spremljanje izdanih količin;
Označevanje proizvodov in materiala v skladišču;
Vzdrževanje čistoče in urejenosti viličarja.

Zahteve:

Vsaj II. stopnja izobrazbe;
Tehnična usmerjenost kandidata;
Sposobnost za nočno delo;
Izpit za viličarja je zaželen, ni pa pogoj.

Prijavite se lahko preko spletne strani ali pošljete prijavo z življenjepisom na elektronski naslov: nina.curuvija@manpower.si.

Za več informacij pokličite 030 213 205.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]