Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Prodajni predstavnik na terenu m/ž

Za našega naročnika, uspešno mednarodno podjetje, iščemo zavzete in komunikativne kandidate za delovno mesto ''Prodajni predstavnik na terenu m/ž''.

Lokacija: Gorenjska in Primorska regija

Opis delovnega mesta:
– Izvajanje aktivnosti na področju prodaje na terenu;
– Aktivno predstavljanje izdelka;
– Iskanje novih strank in podpora obstoječim strankam;
– Ustvarjanje dobre nakupne in ponakupne izkušnje;
– Opravljanje drugih del v okviru delovnega mesta oz. v okviru vrste dela po navodilih delodajalca.

Pričakujemo:
– Odlično razvite komunikacijske veščine;
– Obvladovanje dela z računalnikom;
– Proaktivnost in sposobnost sprejemanja odločitev;
– Iznajdljivost, odgovornost in prodajna naravnanost;
– Samostojnost in neodvisnost pri delu;
– Izkušnje v prodaji so zaželene a niso pogoj;
– Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:
– Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas;
– Delo v mladem in sproščenem kolektivu;
– Fleksibilen delovnik;
– Stimulativno plačilo in službeni avto;
– Uvajanje z mentorjem, izobraževanja, stalno podporo tima.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa nam prijavo z življenjepisom pošljite po e-pošti na zala.logar@manpower.si.

Za več informacij lahko pokličete na telefonsko številko +386 40 664 394.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]