Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Pomočnik direktorja – koordinator m/ž

Za našega naročnika, priznano podjetje, ki deluje kot pooblaščeni prodajalec in serviser motornih koles priznanih znamk, iščemo motivirane kandidate za prosto delovno mesto „Pomočnik direktorja – koordinator m/ž“. Če bi se radi pridružili prijetni, proaktivni ekipi, ki jo združuje strast do motornih koles, berite dalje.

Lokacija: Trzin

Opis delovnega mesta:

Koordinacija med različnimi oddelki;
Sodelovanje z zastopniki;
Vodenje evidenc;
Administrativna dela;
Opravljanje nalog glede uvoza motornih koles;
Ostale naloge po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

Vsaj V. Stopnjo ekonomske ali druge ustrezne smeri;
Organiziranost, zmožnost opravljanja več nalog hkrati;
Izkušnje na področju logistike in carinskih postopkov;
Napredna uporaba MS Office paketa;
Zaželene izkušnje pri delu s programi SAP/Navision/Pantheon
Samoiniciativnost, komunikativnost.

Nudimo:

Redno zaposlitev za polni delovni čas;
Delo v super kolektivu, ki ga povezuje ljubezen do motorjev;
Zaposlitev direktno na podjetju.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si.
Za dodatne informacije lahko pokličete na 030457217.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]