Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Proizvodni delavec v farmacevtski industriji m/ž

Za našega naročnika, farmacevtsko podjetje iz Hrvaške, iščemo več oseb za delovno mesto Proizvodni delavec v farmacevtski industriji m/ž

Lokacija: Rijeka

Opis delovnih nalog:
– Izvajanje mikrobioloških analiz;
– Ocena in evidentiranje rezultatov;
– Doziranje v posode;
– Priprava mikrobioloških izvidov;
– Pomoč in izdelava preprostih izdelkov in polizdelkov po delovnem nalogu;
– Priprava materiala, potrebnega za proizvodni proces;
– Čiščenje proizvodnih naprav, embalaže in delovnega prostora;

Pričakujemo:
– Izkušnje iz področja proizvodnih procesov;
– Pripravljenost na delo v 3 izmenah;
– Zaključeno vsaj IV. stopnjo kemijske, farmacijske, živilske ali medicinske smeri;

– Pripravljenost na učenje,
– Natančnost.

Nudimo:

– Zaposlitev za nedoločen čas;
– Možnost nastanitve v Rijeki in prispevek za bivanje;
– Dober finančni paket;
– Uvajanje v delo, izmenjava znanj in izkušenj med sodelavci, strokovno izobraževanje;
– Razna druženja;
– Možnost napredovanja;
– Bonusi.

Vse kandidate, ki se prepoznate v oglasu vabimo, da prijavo oddate s klikom na “PRIJAVI SE ZDAJ” ali pa nam vaš pošljete življenjepis na elektronski naslov: mateja.svab@manpower.si  Za več informacij pokličite na 040 836 976.

Lakirant m/ž

Za našega naročnika, priznano podjetje, ki deluje na področju kovinske proizvodnje za različne industrije iščemo motivirane kandidate za prosto delovno mesto ''Lakirant m/ž''

Lokacija: Nemčija

Opis dela:
– Izvajanje delovnih postopkov predpriprave izdelka za lakiranje (razmaščevanje, izpihovanje, lakiranje);
– Skrb za čistočo delovnega okolja;
– Dnevno vzdrževanje strojev in naprav.

– Pasivno znanje NEM ali ANG jezika;
– Tehnična izobrazba;
– Sposobnost dela v timu;
– Izkušnje s podobnim delom;
– Skrb za urejenost delovnega mesta in brezhibnost opreme.

Nudimo:
– Redno in stimulativno plačilo;
– Možnost strokovnega razvoja in podpora v ekipah;
– Sproščeni in pozitivni odnosi v ekipi;
– Urejena nastanitev ter prevoz s strani podjetja;
– Priskrbljena delovna oblačila;
– Dolgoročno sodelovanje;
– Delo se opravlja 4 tedne, nato se odide domov (tudi drugače po dogovoru).

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov iris.ozek@manpower.si.

Za dodatne informacije lahko pokličete na 040 487 553.

Varilec m/ž

Za našega naročnika, priznano podjetje, ki deluje na področju kovinske proizvodnje za različne industrije iščemo motivirane kandidate za prosto delovno mesto ''Varilec m/ž''.

Opis dela:
– Skrb za pripravo varilnega stroja;
– Pregled delovanja osnovnih sredstev, skrb za material, zaščito in varnost pri delu;
– Priprava, obdelava, brušenje, čiščenje, razmastitev varjenih mest;
– Spajanje kovin in nekovin po postopku MIG-MAG ter razumevanje tehnične dokumentacije (branje tehničnih risb);
– Varjenje s CO2 aparatom;
– Odlične ročne spretnosti in natančnost.

Nudimo:

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]