Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Prodajni inženir

Za našega naročnika iščemo dinamičnega in organiziranega prodajnega inženirja za frekvenčne pretvornike.
Lokacija: Žalec, teren po Sloveniji

Opis delovnega mesta:
– Trženje frekvenčnih pretvornikov;
– Skrb za obstoječe stranke;
– Pridobivanje novih kupcev;
– Raziskava trga;
– Izdelava ponudb in pogodb.

Pričakujemo:
– Univerzitetno izobrazbo elektro smeri (lahko absolvent);
– Komunikativnost, veselje do prodaje;
– Interes za učenje;
– Pripravljenost za delo na terenu;
– Samoiniciativnost, angažiranost;
– Znanje angleščine.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas, s 6mesečnim poskusnim obdobjem;
– Stimulativno plačilo, službeno vozilo;
– Mentorstvo, možnosti za karierni razvoj;
– Temeljito uvodno izobraževanje.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: mirjam.kmetic@manpower,si

Za več informacij pokličete na 031 702 329.

Prodajni inženir m/ž

Podjetje z dolgoletno tradicijo in ugledom na mednarodnih trgih, ki proizvaja in distribuira proizvode s področja hidravlike, v svoje vrste vabi “Prodajnega inženirja m/ž”.

Lokacija: Štore + hibridno + teren

– Proučevanje trga in iskanje potencialnih novih kupcev (Madžarska, Bolgarija, Romunija);
– Skrb za obstoječe kupce;
– Konfiguracija proizvodov in rešitev;
– Priprava ponudb, pogajanja;
– Izvajanje prodajnega procesa;
– Sodelovanje z ekipo inženirjev in s proizvodnim oddelkom.

– Vsaj V. stopnja izobrazbe – smer strojništvo, mehatronika ipd.;
– Osnovno znanje hidravlike;
– Pogajalske in komunikacijske sposobnosti;
– Organiziranost in samostojnost;
– Aktivno znanje angleškega jezika;
– Vozniški izpit kategorije B;
– Računalniško pismenost (posebno MS Office);
– Poznavanje Navision ERP sistema je prednost.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev;
– Sodelovanje z odlično mednarodno ekipo strokovnjakov in delo v prijetnem ter urejenem kolektivu;
– Možnosti za osebni in strokovni razvoj;
– Izobraževanja znotraj in zunaj podjetja, uvajanje in mentorstvo;
– Občasna potovanja v tujino.
Kandidate vabimo, da prijavo oddate preko naše spletne strani na “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pošljete prijavo z življenjepisom na elektronski naslov zala.logar@manpower.si.

Za več informacij pokličite: 040 664 394.

Tehnični komercialist m/ž

Za našega naročnika, podjetje s področja orodjarstva, iščemo strokovno usposobljeno in odgovorno osebo, za delovno mesto »Tehnični komercialist«.

Lokacija: Celje, teren

– Prodaja orodij na tujem trgu (Nemčija);
– Odgovornost za realizacijo prodajnega načrta;
– Pridobivanje kupcev na podlagi povpraševanj;
– Kontaktiranje strank glede izvedbe in tehničnih rešitev;
– Sodelovanje s tehničnim sektorjem;
– Spremljanje in analiza razvoja trga in konkurence.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom;
– Delo v uspešni strokovni ekipi;
– Možnost hibridnega načina dela.

– Najmanj visokošolko izobrazbo tehnične ali ekonomske smeri;
– Najmanj 3 leta izkušenj na podobnem delovnem mestu;
– Znanje nemškega ali angleškega jezika;
– Dinamičnost, komunikativnost, samoiniciativnost;
– Zaželene izkušnje v orodjarstvu ali avtoindustriji.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov mirjam.kmetic@manpower.si.

Za dodatne informacije lahko pokličete na 031 702 329.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]