Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Sodelavec za IKT m/ž

Za našega naročnika, uspešno podjetje iz področja projektiranja in strojnega inženiringa, iščemo kandidata za delovno mesto ”Sodelavec za IKT m/ž”.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:

– Oblikovanje informacijskih procesov, ki podpirajo poslovne procese;
– Razvoj konceptov rešitev za potrebno IKT podporo na podlagi zahtev posameznih oddelkov;
– Vodenje projektov na IKT področjih;
– Implementacija IKT rešitev;
– Svetovanje vodstvu in oddelkom na področju IKT;
– Zagotavljanje povezljivosti informacijskega sistema podjetja z ostalimi omrežji;
– Upravljanje in načrtovanje licenčne politike programske opreme podjetja;
– Zagotavljanje varnosti informacijskih sistemov in varnosti osebnih podatkov;
– Organiziranje in izvajanje izobraževanj zaposlenih s področja IKT in informacijske varnosti;
– Vzdrževanje IKT infrastrukture, strežnikov, strojne opreme in digitalnih vsebin v podjetju;
– Opravljanje drugih del po navodilih nadrejenih, v skladu z usposobljenostjo.

Pričakujemo:

– Vsaj IV. stopnjo izobrazbe računalniške, tehnične ali druge ustrezne smeri;
– Vsaj eno leto izkušenj na podobnih delovnih mestih;
– Poznavanje operacijskih sistemov Windows in storitev (AD, Group Policy, RDS, DHCP);
– Poznavanje produktov Microsoft 365;
– Splošno znanje iz področja informacijske varnosti in omrežij;
– Zaželeno poznavanje sodobnih ERP in dokumentnih sistemov;
– Organiziranost, komunikativnost in sposobnost timskega dela;
– Zaželen vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

– Urejeno delovno okolje;
– Možnost profesionalnega razvoja;
– Dinamično delo v prijetni ekipi;
– Konkurenčno plačilo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: rok.oblak@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 040 295 294.

Analitik v varnostno operativnem centru – SOC m/ž

Za našega naročnika, uspešno mednarodno tehnološko podjetje, iščemo kandidata za delovno mesto ”Analitik v varnostno operativnem centru – SOC m/ž”.

– Prvi nivo spremljanja varnostnega stanja, varnostnih dogodkov in varnostnih odstopanj od nazivnega v informacijskih okoljih naročnikov storitve;
– Prvi nivo izvajanja osrednjih disciplin in nalog varnostno operativnega centra (triažiranje, preiskovanje, threat hunting, odziv na incidente, poročanje);
– Samostojno izvajanje odziva na varnostne incidente (“Incident Response”) v obliki intervencij na terenu ali daljinskega vodenja odprave (zajezitve) negativnega vpliva varnostnega incidenta;
– Kontinuirano optimiziranje procesov (scenariji, postopki, orodja) analize in odziva na varnostne incidente;
– Reševanje srednje do visoko zahtevnih storitvenih zahtevkov in rednih delovnih nalog v sklopu varnostnega operativnega centra;
– Aktivna vloga v procesu izdelave usmerjenih varnostnih priporočil, varnostnih novic ter interne baze znanja na širšem področju kibernetske varnosti;
– Proaktivno spremljanje razvoja tehnologij in trendov na širšem področju informacijske varnosti ter aktiven prispevek k ozaveščanju (interno in navzven);
– Priprava dokumentarnih postopkov, poročil in ostalih obdobnih storitvenih izdelkov storitve SOC;
– Pripravljenost do opravljanja delovnih zadolžitev v (več)izmenskem režimu;
– Druge naloge po navodilih nadrejenih.

– Izobrazbo iz področja računalništva in informatike, elektrotehnike ali druge ustrezne smeri;
– Vsaj eno leto izkušenj na enakih oz. podobnih delovnih mestih;
– Razumevanje sodobnih principov širjenja ter zaznave škodljive kode, naprednih hekerskih tehnik in preventivnih varnostnih kontrol;
– Poznavanje temeljnih mehanizmov obrambe (požarni zidovi, IPS, utrjevanje sistemov, “anti-malware” sistemi, EDR, XDR, iskanje in odprava ranljivosti, aplikacijska varnost);
– Sposobnost iskanja in forenzične analize vzorcev v omrežnem komunikacijskem prometu in na končnih točkah;
– Poznavanje metodologije in orodij varnostnega preizkušanja sistemov (“pentesting, ethical hacking”) in digitalne forenzike;
– Sposobnost operativnega izvajanja prediktivne analize varnostnih groženj (proces “threat hunting”, varnostno preizkušanje sistemov, zaznava lateralnih hekerskih tehnik);
– Poznavanje delovanja in upravljanja sodobnih sistemskih, komunikacijskih in varnostnih rešitev;
– Sposobnost upravljanja osnovne diagnostike v procesu obravnave varnostnega incidenta;
– Poznavanje tehnologij varnostne orkestracije (npr. SIEM, SOAR);
– Sposobnost samostojne izdelave avtomatizacijskih skript in programov;
– Tekoče znanje angleškega jezika;
– Pripravljenost za delo 24/7;
– Prilagodljivost, samostojnost pri delu, samoiniciativnost, zanesljivost, odgovornost, natančnost in vztrajnost.

Nudimo:

– Zaposlitev s polnim delovnim časom, za nedoločen čas in 6-mesečno poskusno delo;
– Konkurenčno plačilo z vključitvijo v sistem […]

SAP svetovalec za MM m/ž

Za našega naročnika, vodilno mednarodno proizvodno podjetje, iščemo “SAP svetovalca za MM področje” m/ž.

Lokacija: Ljubljana / Maribor / Velenje

– Svetovanje, razvoj in implementacija poslovnih procesov na sistemu SAP;
– Priprava tehnične dokumentacije za poslovne procese;
– Sodelovanje z ostalimi procesnimi skupinami znotraj področja IT;
– Izvajanje izobraževanj in pomoč uporabnikom IS.
– VI. ali VII. stopnja izobrazbe računalniške ali ekonomske smeri;
– Zaželena vsaj 3 leta delovnih izkušenj na področju SAP MM rešitev in svetovanja;
– Izkušnje pri izvajanju projektov s področja SAP;
– Aktivno znanje angleškega jezika;
– Odgovornost, natančnost in sistematičnost;
– Sposobnost logičnega razmišljanja;
– Samoiniciativnost in samostojnost;
– Veselje in sposobnost za delo v timu.
Nudimo:
– Delo s sodobnimi in naprednimi tehnologijami;
– Možnost dela od doma;
– Prilagodljiv delovnik;
– Kreativno in dinamično delo;
– Možnost kariernega in osebnega razvoja;
– Dodatna izobraževanja;
– Možnost dolgoročnega sodelovanja;
– Delovno mesto je lahko v Velenju, Ljubljani ali Mariboru.
V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: rok.oblak@manpower.si

Za več informacij pokličite 040 295 294

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]