Blog Archives

Vodja razvoja poslovanja m/ž

Za globalno podjetje, ki deluje na področju proizvodnje in distribucije inovativnih in trajnostnih površin višje vrednosti, iščemo dinamičnega in proaktivnega vodjo razvoja poslovanja.

Lokacija: Slovenija in Hrvaška

Opis delovnega mesta:
Povečanje prodaje in distribucije proizvodnih linij;
Spremljanje konkurence;
Upravljanje ključnih strank in lokalnih distributerjev na tem območju: načrtovanje, obiski, razvoj odnosov;
Skrb za marketing in promocijo blagovne znamke v regiji;
Skrb in nadzor nad letnim proračunom;
Spremljanje in nadzor nad rezultati poslovne enote;
Vodenje prodajne ekipe (SLO in CRO).

Pričakujemo:
Najmanj višješolsko izobrazbo;
Najmanj 5 let izkušenj v prodaji;
2 leti izkušenj z vodenjem ekipe;
Izkušnje v panogi so prednost;
Odlično znanje angleščine.

Nudimo:
Postali boste del uspešne zgodbe v mednarodnem podjetju, prisotnem v več kot 80ih državah;
Možnost nadgrajevanja kariere;
Dolgoročno sodelovanje;
Odlične pogoje za delo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslovmirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij pokličete na 031 702 329.

Vodja poslovne enote m/ž

Naš naročnik je mednarodno podjetje, specializirano za področje pomorskega transporta in logistike, ki v svoje vrste vabi proaktivno osebo z obsežnim znanjem na področju pomorskega posredovanja, skladiščnih in pristaniških dejavnosti ter z izjemnimi vodstvenimi veščinami.

Lokacija: Koper

vodenje in nadzor dnevnih operacij poslovne enote na območju Slovenije;
– zagotavljanje nemotenega delovanja ter spoštovanje standardov kakovosti;
vodenje in motiviranje ekipe 5-10 oseb, zagotavljanje usmerjanja in podpore za optimalno uspešnost in produktivnost;
implementacija rešitev za učinkovito reševanje komercialnih in operativnih vidikov;
razvijanje in vzdrževanje odnosov s strankami, dobavitelji in deležniki za spodbujanje rasti podjetja in ustvarjanje partnerstev

najmanj višješolsko izobrazbo ustrezne smeri;
poznavanje področja pomorskega transporta, z močnim razumevanjem logistike ter skladiščnih in pristaniških dejavnosti;
poznavanje carinskih in davčnih postopkov na področju pomorskega transporta;
izkušnje z vodenjem zaposlenih;
pripravljenost na občasna potovanja v regiji

Nudimo:
stimulativen finančni paket;
delo v dinamičnem mednarodnem okolju;
priložnosti za karierni razvoj

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVA NA DELOVNO MESTO” ali pa nam prijavo z življenjepisom pošljite po elektronski pošti na naslov mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij lahko pokličete tudi na telefonsko številko 031 702 329.