Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Vodja klicnega centra m/ž

Za našega naročnika iščemo motivirano, organizirano in komunikativno osebo, za delovno mesto
“Vodja klicnega centra” m/ž.

Kraj dela: Trzin

Opis delovnega mesta
– Vzpostavitev klicnega centra v 9 državah;
– Organizacija in optimizacija delovnega procesa;
– Skrb za tehnično brezhibnost klicnega centra;
– Spremljanje in ocenjevanje uspešnosti agentov klicnega centra;
– Uvajanje in motivacija agentov;
– Pravočasno in učinkovito reševanje težav strank;
– Analiziranje in prepoznavanje trendov za izboljšavo rezultatov;
– Spremljanje in upravljanje proračuna klicnega centra;
– Tedensko poročanje nadrejenim;
– Sodelovanje z drugimi oddelki podjetja.

Pričakujemo
– Vsaj V. stopnjo izobrazbe ekonomske ali splošne smeri;
– Izkušnje na primerljivem delovnem mestu;
– Organizacijske, komunikacijske in vodstvene spretnosti;
– Sposobnost dela v timu in pozitivna naravnanost;
– Usmerjenost k doseganju dobrih rezultatov.

Nudimo
– Dolgoročno zaposlitev s poskusno dobo 3 mesecev;
– Zanimivo in razgibano delovno okolje;
– Možnost hibridnega dela;
– Enoizmenski delovni čas od PON – PET;
– Dobro plačilo s stimulacijo.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO”
ali na elektronski naslov: katja.blazic@manpower.si.
Za več informacij pokličite 041 369 718.

Vodja oddelka servis m/ž

Za našega naročnika, priznano podjetje, ki deluje kot pooblaščeni prodajalec in serviser motornih koles priznanih znamk, iščemo motivirane kandidate za prosto delovno mesto „Vodja oddelka servis m/ž“. Če bi se radi pridružili prijetni, proaktivni ekipi, ki jo združuje strast do motornih koles, berite dalje.

Lokacija dela: Trzin

Opis delovnega mesta:
– Pripravljanje dokumentacije s področja dela;
– Organizacija dela in procesov v oddelku servis;
– Izvajanje zahtevnejših postopkov, nalog in aktivnosti s področja dela;
– Spremljanje prodaje in sodelovanje pri pripravi prodajnih načrtov;
– Svetovanje in pomoč uporabnikom ter izvajanje trženjskih aktivnosti;
– Pridobivanje ponudb in pripravljanje pogodb;
– Pripravljanje analiz in poročil s področja dela;
– Opravljanje drugih del in nalog s področja dela po navodili vodje.

Pričakujemo:
– VI. stopnja strojne, avtoservisne, elektro ali druge ustrezne tehnične smeri;
– Izkušnje na podobnih delovnih mestih;
– Vsaj 5 let izkušenj pri vodenju kompleksnih poslov;
– Strokovna usposobljenost;
– Interes za delo na področju motociklizma, pozitivna naravnanost;
– Poslovodna usposobljenost.

Nudimo:
– Možnosti dolgoročne zaposlitve;
– Delovni čas le v eni izmeni, od ponedeljka do petka;
– Fleksibilen delovni čas;
– Delo v stabilnem in pozitivnem delovnem okolju;
– Delo v prijetnem in mladem kolektivu, ki ga združuje strast do motornih koles.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si. Za dodatne informacije lahko pokličete na 030457217.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]